Radio 7
Radio 7 na FB
UnitSoft - strony www, grafika, reklama

Dekorglass zagra na wyjeździe w Jarosławiu.

13 marca 2016, 19:33

W poniedziałkowy wieczór 14 marca tenisiści działdowskiego Dekorglassu zagrają w spotkaniu 18. kolejki Wschodzący Białystok Superligi na wyjeździe z Kolpingiem Frac Jarosław.

Obie drużyny plasują się w tym sezonie w ścisłej czołówce rozgrywek i po 17 grach dzielą ich tylko dwa punkty. W ubiegłym tygodniu zarówno Dekorglass, jak i Kolping wygrali swoje mecze. Działdowianie nie dali szans beniaminkowi, Strzelcowi Frysztak, triumfując 3:0.

Dużo trudniejsze zadanie stało przed jarosławianami, którzy rywalizowali na wyjeździe z walczącą o play-offy Polonią Bytom. Po dramatycznym boju ekipa z Podkarpacia wygrała 3 do 2, a decydujący punkt zdobył Robert Floras, który w piątej grze pokonał Pawła Chmiela.

Podopieczni Piotra Kołacińskiego udadzą się do Jarosławia wzmocnieni obecnością Tang Penga. Reprezentant Hongkongu to zdecydowany lider Dekorglassu w tym sezonie. W rankingu indywidualnym zawodnik działdowskiego klubu sklasyfikowany jest na trzeciej pozycji. Prowadzi Wang Zeng Yi z Kolpingu. To właśnie pojedynek tych dwóch tenisistów będzie ozdobą dzisiejszego

O tym kto po ostatniej piłce będzie górą przekonamy się późnym wieczorem. Początek starcia Kolpingu Frac Jarosław z Dekorgklassem Działdowo o godzinie 18.00. Bezpośrednią relację z meczu przeprowadzi stacja Sportklub.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Piotr Ploch
od 06:00 do 07:00
Radio 7 budzi ludzi
06:00 wiadomości kraj/świat
06:03 Gość Radia 7 (powtórka)
06:30 kalendarium historyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012