Radio 7
Radio 7 na FB
UnitSoft - strony www, grafika, reklama

Efektowne wygrane Mławianki, Ciechanowa i Wkry Bieżuń.

28 marca 2016, 19:29

Piłkarze z Mławy sprawili miłą niespodziankę swoim kibicom i w przedświąteczny piątek pokonali na wyjeździe 3:0 Ostrovię Ostrów Mazowiecka.

Od początku spotkania to mławianie dominowali na boisku, a zwieńczeniem ich przewagi był gol strzelony przez Konrada Rusieckiego (na zdjęciu). Dla zawodnika pozyskanego zimą z Olimpii Olsztynek jest to pierwsze trafienie w nowym klubie. Kolejne bramki padły po zmianie stron. Najpierw na listę strzelców wpisał się Karol Podliński, a końcowy rezultat ustalił Szymon Masiak. Dzięki zwycięstwu podopieczni Tomasza Aziewicza awansowali na trzecie miejsce w ligowej tabeli.


Trzeci triumf w rundzie wiosennej odnieśli piłkarze MKS-u Ciechanów. Tym razem o sile ciechanowian boleśnie przekonała się Bzura Chodaków, która uległa ekipie Piotra Dziewickiego 0:4. Wszystkie gole padły w drugiej odsłonie meczu. Dwukrotnie bramkarza Bzury pokonał Łukasz Barankiewicz, a po jednej bramce strzelili Marcin Kruczyk i Bartosz Mroczek.

W ostatnim meczu z udziałem drużyn z naszego regionu, Wkra Bieżuń rozbiła przed własną publicznością 3:0 Koronę Szydłowo. Dwukrotnie do siatki szydłowian trafił Paweł Baca, a raz Bartosz Żelazny. Dzięki zwycięstwu bieżunianie przeskoczyli w tabeli Mazur Gostynin i zbliżyli się na dwa punkty do Korony.

Lider czwartej ligi, MKS Przasnysz w miniony weekend nie grał, bowiem jego przeciwnik Błękitni Gąbin wycofali się w przerwie zimowej z rozgrywek.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012