Radio 7
Radio 7 na FB
Wyniki słuchalności Radia 7

Wyniki spotkań w mazowieckiej i warmińsko-mazurskiej Lidze Okręgowej.

18 kwietnia 2016, 19:18

Wieczfnianka rozgromiła Pełtę Karniewo. W meczu 20. kolejki Ligi Okręgowej podopieczni Jarosława Szmyta pokonali karniewian 5:0.

Bramki dla ekipy z powiatu mławskiego strzelili: Piotr Melchinkiewicz i Kamil Rutkowski w pierwszej części gry oraz Marcin Harzyński, Michał Dąbrowski i Jakub Mazurkiewicz po przerwie. Wciąż bez zwycięstwa w rundzie wiosennej pozostają futboliści Żaka Szreńsk. Dotychczas szreńszczanie zanotowali dwa remisy oraz dwie porażki.

Starcie z Wkrą Sochocin miało być szansą na przełamanie złej passy. Niestety młody zespół prowadzony przez Marka Dobrowolskiego nie wykorzystał jej. Rywale zagrali skutecznie i zasłużenie pokonali Żaka 3:0.

W innych meczach z udziałem naszych drużyn Wkra Żuromin zwyciężyła po golu Michała Szulca 1:0 z Makowianką Maków Mazowiecki, a Boruta Kuczbork wygrała 2:1 z Iskrą Krasne.

Na Warmii i Mazurach kolejne trzy punkty dopisał sobie zespół Rybna, który rozbił na wyjeździe 4:0 Grunwald Gierzwałd. Goniący w tabeli rybnian, Start Nidzica przegrał tym razem niespodziewanie u siebie 1:4 z Radomniakiem Radomno. Po porażce przed tygodniem podnieśli się także piłkarze Welu Lidzbark. Podopieczni Krzysztofa Pieckowskiego pokonali 2:1 Żuraw Godkowo.

Jeden punkt z wyjazdu do Młynar przywieźli z kolei zawodnicy Polonii Iłowo. Spotkanie zakończyło się rezultatem 2:2, a na listę strzelców w ekipie z Iłowa wpisali się Daniel Browarek i Kamil Kruszyński.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Piotr Ploch
od 07:00 do 10:00
Radio 7 budzi ludzi
wiadomości kraj/świat o pełnych godzinach
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012