Radio 7
Radio 7 na FB
Wyniki słuchalności Radia 7

Dekorglass zagra o pierwsze miejsce z aktualnym mistrzem kraju.

25 kwietnia 2016, 19:17

Na to spotkanie kibice tenisa stołowego czekali od wielu miesięcy. We wtorek 26 kwietnia wieczorem w Grudziądzu zagrają ze sobą, aktualny mistrz kraju, Olimpia-Unia oraz główny pretendent do odebrania mistrzowskiego tytułu, Dekorglass Działdowo.

Po 18. kolejkach Wschodzący Białystok Superligi obydwie ekipy zajmują czołowe lokaty z dorobkiem 43 punktów. Wiele wskazuje na to, że zwycięzca dzisiejszej konfrontacji zajmie pierwsze miejsce po sezonie zasadniczym. Dlatego grudziądzanie wystąpią w najsilniejszym składzie z Kaiem Yoshidą i Wang Yangiem. Jedyną niewiadomą wydaje się być pozycja nr 3. Trener Olimpii-Unii, Piotr Szafranek ma do wyboru Ukraińca Jarosława Żmudenkę albo Polaka Patryka Zatówkę.

O wiele trudniej przewidzieć skład Dekorglassu. Pewniakami do gry są Patryk Chojnowski oraz Jiri Vrablik. Trudno przewidzieć jednak po którego z zagranicznych asów sięgnie tym razem opiekun działdowian, Piotr Kołaciński. Może nim być np. Japończyk Maharu Yoshimura, który w ostatnich dniach z powodzeniem rywalizował w turnieju Polish Open w Warszawie. Reprezentant Japonii w turnieju indywidualnym dotarł do półfinału, natomiast w grze podwójnej wspólnie z Koki Niwą awansowali do finału, w którym ulegli swoim rodakom - Masataka Morizono i Yuya Oshima.

Początek meczu Olimpii-Unii Grudziądz z Dekorglassem Działdowo o godzinie 18.00. Bezpośrednią transmisję ze spotkania przeprowadzi stacja Sportklub.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012