Radio 7
Radio 7 na FB
UnitSoft - strony www, grafika, reklama

Podsumowanie weekendu 27-29 maja w Lidze Okręgowej.

30 maja 2016, 18:52

Już tylko jednego punktu brakuje piłkarzom Tęczy Łyse do awansu do czwartej ligi. W miniony weekend lider „Okręgówki” miał zmierzyć się z Makowianką Maków Mazowiecki, ale rywale zrezygnowali z gry i w tej sytuacji Tęcza otrzyma walkower.

Szansę świętowania awansu ekipa prowadzona przez Dariusza Narolewskiego będzie miała w najbliższy weekend w Kuczborku. Do pełni szczęścia jego zespołowi wystarczy remis w starciu z miejscowym Borutą. Drużyny z powiatu żuromińskiego nie miały w weekend szczęścia. Boruta uległ na wyjeździe 0:4 Sonie Nowe Miasto, natomiast Wkra Żuromin przegrała 0:1 z Wieczfnianką Wieczfnia Kościelna. O wyniku zadecydowało trafienie Piotra Melchinkewicza z 18 minuty, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego Jarosława Szmyta. Dla Wieczfnianki było to pierwsze zwycięstwo od 16 kwietnia.

Czwartą porażkę z rzędu zanotował z kolei szreński Żak. Podopieczni Marka Dobrowolskiego ulegli tym razem na wyjeździe 1:4 Nadnarwiance Pułtusk. Honorowego gola dla szreńszczan w doliczonym czasie gry zdobył Grzegorz Kołakowski. Do końca sezonu w Lidze Okręgowej na północnym Mazowszu pozostały trzy kolejki.

Tyle samo spotkań mają do rozegrania drużyny na Warmii i Mazurach. W 27. kolejce Polonia Iłowo zremisowała na wyjeździe 2:2 z Fortuną Dorotowo, lider z Rybna nie dał szans Startowi Nidzica triumfując na jego terenie 6:0, a Wel Lidzbark pokonał 2:0 Ewingi Zalewo. W tabeli rybnianie mają już siedem oczek przewagi nad drugim Kormoranem Zwierzewo.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Piotr Ploch
od 07:00 do 10:00
Radio 7 budzi ludzi
07:00 wiadomości kraj/świat, sport, pogoda
07:30 wiadomości lokalne, pogoda
08:00 wiadomości kraj/świat, sport, pogoda
08:30 wiadomości lokalne, pogoda
09:00 wiadomości kraj/świat, sport, pogoda
09:30 Jarmark rozmaitości
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012