Radio 7
Radio 7 na FB
Wyniki słuchalności Radia 7

Kamil Łebkowski zmierzy się z Piotrem Hallmannem podczas gali FEN 13 Summer Edition!

07 lipca 2016, 18:33

Za nieco ponad miesiąc Kamil Łebkowski zmierzy się z Piotrem Hallmannem w walce wieczoru podczas gali Fight Exclusive Night Summer Edition. Gala odbędzie się 13 sierpnia w Gdyni.

Zakontraktowany w kategorii piórkowej pojedynek dwóch znakomitych fighterów to z pewnością jedno z najważniejszych wydarzeń polskiego MMA w tym roku. Dla Kamila Łebkowskiego walka na wakacyjnej gali FEN 13 będzie pierwszym występem po spektakularnym zwycięstwie na gali World Series of Fighting Global Championship 2 w Tokio.

Japońska publiczność szybko przekonała się, dlaczego reprezentant klubu Dziki Wschód Biała Podlaska nosi przydomek „Bomba”. Polak już w pierwszej rundzie potężnym podbródkowym posłał na deski doświadczonego Yoshihiro Koyamę. Najbliższy rywal Łebkowskiego będzie jeszcze groźniejszy.

29-letni Piotr Hallmann to zawodnik z sześcioma walkami na koncie w największej światowej federacji – UFC oraz dużym doświadczeniem międzynarodowym – poza oktagonem amerykańskiej federacji Hallmann występował także na galach w Niemczech, Irlandii, Słowenii, Finlandii i Jordanii. W 21 zawodowych starciach wygrywał aż 16 razy, najczęściej przez nokaut lub poddanie.

Gdynianin dotychczas bił się w kategorii lekkiej, ale na sierpniowej gali Fight Exclusive Night po raz pierwszy zawalczy w kategorii piórkowej.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Piotr Ploch
od 06:00 do 07:00
Radio 7 budzi ludzi
06:00 wiadomości kraj/świat
06:03 Gość Radia 7 (powtórka)
06:30 kalendarium historyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012