Radio 7
Radio 7 na FB
Wyniki słuchalności Radia 7

Piłkarze MKS-u Ciechanów pną się w ligowej tabeli.

28 sierpnia 2016, 21:34

Po szczęśliwym remisie w środku tygodnia w Mławie, w miniony weekend podopieczni Piotra Dziewickiego pokonali przed własną publicznością 2:0 Mazovię Mińsk Mazowiecki.

Długo nie zanosiło się na wygraną ciechanowian. Do 86 minuty utrzymywał się bowiem bezbramkowy remis. Wówczas jednak Marcin Kruczyk otrzymał w polu karnym piłkę po zgraniu Łukasza Barankiewicza i mocnym strzałem nie dał szans bramkarzowi gości. Rywale próbowali odrobić straty, ale w doliczonym czasie gry nadziali się na kontrę, którą wykorzystał Konrad Cichowski. Dzięki zwycięstwu MKS awansował na czwarte miejsce w ligowej tabeli.

Liderem pozostaje Pogoń Grodzisk Mazowiecki, która w 6. kolejce triumfowała 3:2 z MKS-em Przasnysz. Mławianka Mława została z kolei rozbita w Płocku przez rezerwy ekstraklasowej Wisły. Spotkanie zakończyło się wygraną płocczan 6:0. Mławiankę w tym meczu wyjątkowo poprowadził Maciej Wiśniewski.

Z trybun, grze zespołu przyglądał się prawdopodobnie nowy szkoleniowiec biało-zielonych, Zbigniew Kaczmarek. W tabeli mławski zespół plasuje się na dwunastej pozycji. MKS Przasnysz jest oczko niżej.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012