Radio 7
Radio 7 na FB
NestBank

Triumf Mławianki w hicie 9. kolejki czwartej ligi.

11 września 2016, 17:54

Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka pokonali przed własną publicznością 3:2 Błękitnych Raciąż. Spotkanie stało na wysokim poziomie, a jego bohaterem został 16-letni napastnik biało-zielonych, Krystian Gosik.

Nastolatek, który pojawił się na boisku w 66 minucie, trafił dwukrotnie do siatki rywali. Bramki te przesądziły o końcowym zwycięstwie mławian. Mówi opiekun Mławianki, Zbigniew Kaczmarek.

/

Prowadzenie mławskiemu zespołowi dał w 38 minucie Szymon Masiak. Kolejne gole padły w ostatnich dziesięciu minutach. Najpierw w 84 minucie na 2:0 podwyższył Gosik. Cztery minuty później rywale zdobyli kontaktową bramkę, a jej autorem był Daniel Mitura. W doliczonym czasie drugie trafienie zaliczył Gosik, który tym razem wykorzystał podanie od Michała Stryjewskiego.

Wówczas Mławianka grała już w dziesiątkę, bowiem drugą żółtą kartkę obejrzał Rafał Wawrzyniak. Mimo gry w przewadze Błękitni nie zdołali już wyrównać, a gol Tomasza Kamińskiego zmniejszył jedynie rozmiary porażki. Według trenera biało-zielonych Zbigniewa Kaczmarka, wygrana jego drużyny była zasłużona.

/

Dzięki wygranej Mławianka awansowała na podium ligowej tabeli i plasuje się obecnie na trzecim miejscu. Zespół z Mławy ma podobnie jak Błękitni Raciąż 17 punktów na koncie.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012