Radio 7
Radio 7 na FB
NestBank

Rozpoczęła się trzecia edycja plebiscytu Radia 7 na Sportowca Roku w regionie

16 stycznia 2017, 22:22

Konkurs ma na celu wyłonienie 10 najlepszych sportowców ubiegłego roku z powiatów: ciechanowskiego, działdowskiego, mławskiego, nidzickiego, przasnyskiego, sierpeckiego i żuromińskiego. Na zgłoszenia kandydatów czekamy do niedzieli 22 stycznia.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na naszej stronie internetowej pod zakładką Sportowiec Roku 2016. Należy go pobrać, a następnie wypełnić i odesłać na adres mailowy plebiscyt@radio7.pl. Każdy klub może nominować maksymalnie dwóch kandydatów. Spośród nominowanych sportowców wybierzemy finałową 10, na którą od 30 stycznia do 12 lutego za pomocą SMS-ów głosować będą nasi słuchacze.

Zwycięzcą Plebiscytu zostanie sportowiec, który otrzyma najwięcej głosów. Decyduje suma głosów oddanych poprzez SMS-y i głosowanie kapituły złożonej z lokalnych dziennikarzy sportowych oraz działaczy. W tym roku przyznamy także nagrody dla Trenera Roku 2016 oraz nadamy honorowy tytuł Sportowego Ambasadora.

Uroczyste podsumowanie Plebiscytu odbędzie się na specjalnej gali, która odbędzie się 18 lutego w Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Mławie.

Wszelkie niezbędne informacje dotyczące zasad Plebiscytu znajdziecie Państwo w Regulaminie na stronie www.radio7.pl/plebiscyt.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Sobota z Radiem 7
od 08:00 do 19:05
Sobota z Radiem 7
wiadomości kraj/świat o pełnych godzinach
16:30 kalendarium historyczne
19:03 pogoda
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012