Radio 7
Radio 7 na FB
Wyniki słuchalności Radia 7

Nowe samochody dla policjantów w Ciechanowie i Żurominie

13 lutego 2017, 22:15

Policja w Ciechanowie i Żurominie otrzymała nowe radiowozy.

W Ciechanowie uroczyste przekazanie dwóch samochodów miało miejsce w Komendzie Powiatowej Policji. Samochody trafią do Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego, będą wykorzystywane w codziennej służbie przez funkcjonariuszy. W uroczystości wzięli udział I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Marek Świszcz, Kierownik Delegatury Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie Krzysztof Bieńkowski, a także ks. kanonik Wojciech Hubert, który poświęcił nowe radiowozy. Komendant Powiatowy Policji w Ciechanowie mł. insp. Grzegorz Grabowski przekazał policjantom kluczyki do 2 oznakowanych radiowozów - Skody Yeti oraz Kii Ceed. Samochody zostały zakupione ze środków budżetowych Policji.

Z kolei na ulice powiatu żuromińskiego wyjedzie 5 nowych aut. Zakupione zostały ze środków policji oraz pieniędzy samorządowych.

Volkswagen T6S trafi do policjantów z Wydziału Prewencji, Kia do Ruchu Drogowego, Oplem Corsa będą poruszać się dzielnicowi, a funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego oplem astrą. Jeden opel corsa trafi do Bieżunia.

W przekazaniu pojazdów uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego z/s w Radomiu mł. insp. Mirosław Jedynak, władze policji oraz samorządowcy.

Tym samym już wszystkie komendy powiatowe północnego Mazowsza mają nowe samochody. Wcześniej w grudniu ubiegłego roku nowe auta trafiły także do policji w Mławie.

Zainteresuje Cię również:

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Wieczorynka Radia 7
od 19:05 do 22:33
Wieczorynka Radia 7
100% imprezowych hitów
22:30 wiadomości kraj/świat, pogoda
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012