Radio 7
Radio 7 na FB
NestBank

Burmistrz Mławy przyznał stypendia uzdolnionej młodzieży

29 marca 2017, 13:27

Jednorazowe nagrody finansowe trafiły do osób, które mają wybitne osiągnięcia artystyczne, sportowe oraz naukowe.

W sumie podczas sesji Rady Miasta, certyfikaty potwierdzające przyznanie stypendium odebrało 31 osób. To mniej niż w latach ubiegłych tłumaczy burmistrz Sławomir Kowalewski.

/

Tegoroczne wsparcie wyniosło od 250 zł do 2500 tys. zł. Oto pełna lista wyróżnionych.

STYPENDIA ZA SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE OTRZYMALI:

Zuzanna Jaworska - Zespół Placówek Oświatowych nr 1

Kornelia Balcerzak - Zespół Placówek Oświatowych nr 3

Dagmara Wroniszewska - Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. M. K. Sarbiewskiego

Kinga Ryska - Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. M. K. Sarbiewskiego

Natalia Krystkiewicz - Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. M. K. Sarbiewskiego

Tymoteusz Łoboda - Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. M. K. Sarbiewskiego (dodatkowo za wybitne osiągnięcia w pływaniu)

Oliwia Choroś - Społeczne Gimnazjum "Wyspianum"

Paulina Balcerzak - Zespół Szkół nr 2

studenci:

Marta Rogoza – Uniwersytet Kardynała S. Wyszyńskiego W Warszawie

Marcin Płoski – Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni

STYPENDIA ZA SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA ARTYSTYCZNE OTRZYMALI:

Mateusz Hryciuk - Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. A. Krzanowskiego w Mławie, gitara

Bartosz Dzięgielewski - Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. A. Krzanowskiego w Mławie, akordeon

Inga Piwowarska – studentka Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, akordeon

Michał Rudziński - Akademia Muzyczna m. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, śpiew solowy

Tancerze:

Julia Giesek i Szymon Zakrzewski - Klub Sportowy Mławskie Centrum Tańca

Katarzyna Welenc i Artur Szumacher - Klub Sportowy Mławskie Centrum Tańca

Karolina Stryjewska i Bartosz Bojarski Klub Elite Dance Warszawa

ZA WYBITNE OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE STYPENDIA OTRZYMALI:

Przemysław Obłąkowski - Klub Sportowy Zawkrze Mława, lekkoatletyka

Olga Pietrzak - Klub Sportowy Zawkrze Mława, lekkoatletyka

Rafał Sulwirski - Akademia Wychowania Fizycznego J. Piłsudskiego w Warszawie, lekkoatletyka

Julia Wtulich – Gdyńskie Towarzystwo Piłki Ręcznej

Jacek Piasecki – Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, żeglarstwo

Marek Oskar Miałki – Uczniowski klub Sportowy „Gim92" Ursynów, piłka nożna

Damian Ślesicki – Klub Sportowy Legionovia Legionowo, piłka nożna

Łukasz Różański – Klub Uczelniany AZA Uniwersytetu Gdańskiego, sekcja kolarstwa górskiego

pływacy z Klubu Pływackiego "Płetwal Mława":

Jakub Szczepański

Maja Burzyńska

Fot. KN/Urząd Miasta

Andżelika Łyczek

Zainteresuje Cię również:

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Wakacyjny wtorek z Radiem 7
od 06:00 do 19:05
Wakacyjny wtorek z Radiem 7
wiadomości kraj/świat o pełnych godzinach
06:30 regionalne kalendarium historyczne
07:03 sport, pogoda
07:30 wiadomości lokalne, pogoda
08:03 sport, pogoda
08:30 wiadomości lokalne, pogoda
09:30 regionalne kalendarium historyczne
14:30 wiadomości lokalne, pogoda
15:30 wiadomości lokalne, pogoda
16:30 regionalne kalendarium historyczne
17:30 wiadomości lokalne
18:03 sport
18:30 wiadomości lokalne
19:03 sport, pogoda
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012