Radio 7
Radio 7 na FB
Wyniki słuchalności Radia 7

Dekorglass kompletuje kadrę na nowy sezon

12 czerwca 2017, 19:43

Mimo iż od zakończenia rozgrywek minęły dopiero trzy dni, działdowski klub odkrył wszystkie karty. Latem do zespołu prowadzonego przez Piotra Kołacińskiego dołączy trzech zawodników.

Jednym z nich będzie awizowany już wcześniej Chińczyk ze słowackim paszportem, Wang Yang. Natomiast w ostatnich dniach zakontraktowano jeszcze Japończyka Kentę Matsudairę oraz Pawła Fertikowskiego (na zdjęciu).

Przyjście tego ostatniego oznacza, że z klubem z Działdowa żegna się Patryk Chojnowski. O powodach odejścia trzykrotnego medalisty Igrzysk Paraolimpijskich mówi właściciel klubu, Gabriel Chojak.

/

Duży wpływ na roszady kadrowe miał brak awansu do finału LOTTO Superligi. Przypomnijmy, działdowianie odpadli w półfinale z późniejszymi mistrzami kraju Dartom Bogorią Grodzisk Mazowiecki. Dlatego władze klubu Dekorglass postanowiły, że w kolejnych rozgrywkach drużyna będzie jeszcze silniejsza.

Jej filarami mają być najwyżej sklasyfikowany w rankingu światowym, plasujący się obecnie na siódmej pozycji reprezentant Hongkongu, Wong Chun Ting oraz ulubieniec działdowskiej publiczności, Czech Jiri Vrablik. Tak mocny personalnie zespół ma powalczyć nie tylko o mistrzostwo kraju, ale także spróbować sił w europejskich pucharach.

/

W zakończonych w weekend rozgrywkach LOTTO Superligi, tenisiści Dekorglassu zdobyli brązowy medal. Trzeci w historii klubu. Do pełni szczęścia działdowianom brakuje tylko złotego krążka.

Zainteresuje Cię również:

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Poniedziałek z Radiem 7
od 10:00 do 19:05
Poniedziałek z Radiem 7
wiadomości kraj/świat o pełnych godzinach
16:30 kalendarium historyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012